RU

Кабмін має намір виділити 4,6 млрд.грн. на різницю тарифів ЖКГ

10.04.2012, 14:47
Кабмін має намір виділити 4,6 млрд.грн. на різницю тарифів ЖКГ - Фото
c5fbd4c8170dbd6842847592991fc5a7.jpg
Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді виділити місцевим бюджетам 4,6 млрд.грн. субвенцій для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідна норма міститься в законопроекті про внесення змін до державного бюджету України на 2012 рік № 10317, зареєстрованому урядом 9 квітня.

У пояснювальній записці до законопроекту відзначається, що заборгованість виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади або місцевого самоврядування.

Джерелами фінансування цієї субвенції визначено надходження до спеціального фонду держбюджету податкового боргу підприємств електроенергетичної та вугільної галузей з податку на прибуток (1,02 млрд. грн.), податку на додану вартість (0,6 млрд.грн.), платі за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (0,03 млрд. грн.).

Крім того джерелом будуть частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до бюджету, дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність (0,18 млрд. грн.), а також дивіденди (доходи), нараховані на акції (частки, паї) за результатами фінансово-господарської діяльності за 2011 рік НАК Нафтогаз України (2,74 млрд.грн).

Нагадаємо, зміни до держбюджету передбачають збільшення доходів бюджету-2012 на 33,3 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини