RU

Кабмін хоче збільшити доходи держбюджету на 33,3 млрд.грн.

10.04.2012, 10:54
Кабмін хоче збільшити доходи держбюджету на 33,3 млрд.грн. - Фото
Фото: president.gov.ua
Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді збільшити доходи державного бюджету на 2012 рік на 33,3 млрд.грн., у тому числі загального фонду на 28,8 млрд.грн. Відповідний законопроект № 10317 про зміни до держбюджету-2012 зареєстрований у парламенті 9 квітня.

Джерелами збільшення доходів загального фонду державного бюджету в уряді визначили: економічне зростання і детінізація - 21 млрд.грн.; індексація та плата за адміністративні послуги - 1,8 млрд.грн.; премії за підписання угод про розподіл продукції - 6 млрд.грн.

Також Кабмін пропонує збільшити річний показник надходжень податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) на 2,6 млрд.грн.

Річний показник плати за надання інших адміністративних послуг пропонується збільшити на 1,5 млрд.грн.

Крім того в документі пропонується зменшити певний на 2012 рік показник надходжень спеціального фонду державного бюджету по акцизному податку з вироблених в Україні товарів на 1,2 млрд.грн. з одночасним збільшенням надходжень до спеціального фонду держбюджету від акцизних податків з ввезених в Україну товарів на 1,2 млрд.грн.

Передбачено, що на виконання соціальних ініціатив президента України буде направлено 18,2 млрд.грн., ще 6,15 млрд.грн. пропонується направити на компенсацію громадянам внесків Ощадбанку СРСР.

Нагадаємо, зміни до держбюджету-2012 розроблені у зв'язку з проголошеними раніше новими соціальними ініціативами президента України.

Як повідомив раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин, парламент приступить до розгляду законопроекту в четвер, 12 квітня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини