RU

Кабмін зобов'язав частину відшкодованого ПДВ направити на виплату зарплат

03.04.2009, 14:31

Уряд зобов'язав частину відшкодованого підприємствам живими грошима податку на додану вартість (ПДВ) спрямовувати на погашення заборгованості із заробітної плати. Про це повідомив заступник Міністра фінансів - виконувач обов'язків Міністра фінансів України Володимир Матвійчук сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє УНІАН, В.Матвійчук відзначив, що відповідна постанова була прийнята учора на засіданні Кабінету Міністрів України.

У документі, зокрема передбачено, що в Державному казначействі буде створено спеціальний рахунок, на який буде зараховуватися частина відшкодованого ПДВ для цільового використання коштів на погашення заробітної плати.

"Якщо продукція продана, дивіденди акціонерам виплачені, а за зарплату є заборгованість… Я не знаю іншого способу, як змусити погасити цю заборгованість", - сказав В.Матвійчук.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляла, що уряд збирається достроково повертати заборгованість із податку на додану вартість підприємствам, які мають борги із виплати заробітної плати.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини