RU

Кабмін знайшов 100 млн. грн. на бензин для "швидких"

06.04.2011, 11:50

Кабінет Міністрів України виділить 100 млн. грн. для забезпечення паливом машин швидкої допомоги. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що в Україні близько 3400 станцій швидкої допомоги завжди фінансувалися з місцевих бюджетів. "Рятувати людські життя треба за будь-яких обставин, і відповідальні керівники це відмінно розуміють і вирішують проблеми. Я зараз акцентую, що відповідальність за стабільну роботу "швидкої допомоги" з місцевої влади ніхто не знімав", - наголосив він.

Глава уряду доручив керівникам місцевих адміністрацій протягом тижня розглянути питання стабільного забезпечення роботи станцій швидкої допомоги коштом місцевих ресурсів.

"Водночас , враховуючи досить різке подорожчання палива в останні місяці, уряд сьогодні розгляне питання виділення з державного бюджету додатково 100 мільйонів гривень для гарантованого забезпечення паливом машин швидкої допомоги", - зазначив Прем'єр-міністрів.

До того ж М.Азаров зробив зауваження Міністру охорони здоров'я Іллі Ємцу за те, що це питання ініціював не МОЗ, а міністерство фінансів і енергетики.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини