RU

Кабмін змінив правила парковки

19.01.2011, 17:30
Кабмін змінив правила парковки - Фото
ac5c8046cdea05c07545853a24af5e46.jpg

Кабмін змінив правила парковки

Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил парковки транспортних засобів. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі віце-прем'єра, В.Тихонов зазначив, що Мінрегіонбуд напрацював зміни до Правил парковки транспортних засобів, приводячи їх у відповідність до Податкового кодексу.

"З вступом у силу Податкового кодексу втратив силу Декрет уряду "Про місцеві податки і збори", згідно з яким збір за парковку автотранспорту водії платили на місці парковки, а ставка збору встановлювалася з розрахунку за одну годину парковки. Податковим кодексом передбачено збір за місця для парковки транспортних засобів, платниками якого є юридичні особи, їхні філіали, фізичні особи-підприємці, які організують діяльність з забезпечення парковки транспортних засобів на майданчиках для платної парковки", - зазначив В. Тихонов.

Віце-прем'єр також уточнив, що тепер ставки збору встановлюються за кожний день здійснення діяльності з забезпечення парковки автомобілів у гривні за 1 кв.м. площі земельної ділянки, відведеної для цього, незалежно від кількості часу, протягом якого розміщуються автомобілі на майданчиках для парковки.

За словами В.Тихонова, зміни також стосуються парковки легкових автомобілів, якими управляють інваліди.

Віце-прем'єр наголосив, що Правила парковки транспортних засобів передбачали виділення місць для парковки авто загального призначення, яким керують інваліди. Але Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", який набув чинності 1 січня 2011 року, визначає, що власники майданчиків для парковки забезпечують виділення і облаштування у кордонах майданчиків місць для безкоштовної парковки легкових автомобілів, якими керують інваліди з поразкою опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким передано право керування автомобілем, і законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які їх перевозять.

В.Тихонов також зазначив, що безкоштовно будуть паркуватися автомобілі, які належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів і сфері соціального захисту населення і перевозять інвалідів з поразками опорно-рухового апарату.

Віктор Тихонов: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини