RU

Кабмін збирається "помирити" банки з клієнтами

11.12.2008, 14:55

Кабінет Міністрів збирається підготувати законопроект, який би регулював відносини між банками і споживачами банківських послуг. Про це сьогодні заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Це законопроект, який врегулює всі сектори, які сьогодні ще не врегульовані, який створить прозорі правила роботи у банківському секторі України, в тому числі в співпраці уряду, Нацбанку, банківської системи і споживачів послуг банківської системи, тобто громадян України і юридичних осіб, які користуються послугами банківської системи", - сказала Прем'єр, яку цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Вона також відзначила, що формування коаліції у Верховній Раді і вибори глави парламенту дають можливість прийняти цей законопроект у короткий термін.

Крім того, Ю. Тимошенко наголосила, що законопроект має захистити права як реального сектору економіки, так і громадян України.

Нагадаємо, завтра Верховна Рада України може заборонити банкам в односторонньому порядку змінювати умови кредитного договору і договору банківського вкладу. Раніше Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності рекомендував парламенту прийняти за основу вказаний законопроект.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини