RU

Кабмін збільшив пенсії інвалідам війни і учасникам бойових дій

02.12.2009, 14:10

Уряд України з 1 листопада 2009 року збільшив пенсії інвалідам війни і учасникам бойових дій і збирається продовжувати послідовну політику з поліпшення соцстандартів. Про це повідомила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час засідання Кабінету Міністрів.

"З 1 листопада ми будемо виплачувати підвищені пенсії. Це, по суті, державна допомога для інвалідів всіх категорій", - зазначила Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Прем'єр-міністр уточнила, що підвищені пенсії отримають інваліди війни І, ІІ і ІІІ груп і учасники бойових дій. Також Ю. Тимошенко доручила Міністерству праці і соціальної політики підготувати всі необхідні документи для таких підвищень.

Глава уряду повідомила, що завтра на спеціальному засіданні Кабінет Міністрів постановить ряд рішень щодо збільшення соціальних стандартів для інвалідів. "Завтра ми спільно з нашими профільними міністерствами і громадськими організаціями інвалідів розглянемо необхідні проекти документів і ухвалимо необхідні рішення", - наголосила Ю. Тимошенко.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини