RU

Кабмін зайнявся покращенням конкурентоздатності України

29.09.2010, 13:20

Кабінет Міністрів України розгляне концепцію державної цільової економічної програми розвитку інвестиційної діяльності на 2011-2015 роки. Про це повідомив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров на початку чергового засідання уряду.

"Нас не влаштовує обсяг і структура інвестицій, які прямують в економіку України. Інвестиції переважно прямують тільки в ті галузі, які приносять високу прибутковість і швидко окупаються. Водночас пріоритетні сектори економіки залишаються без інвестицій", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Прем'єра, пасивність влади у цьому питанні протягом останніх років істотно погіршила позиції України у рейтингу конкурентоздатності. "Тому сьогодні ми розглянемо концепцію державної цільової економічної програми розвитку інвестиційної діяльності на 2011-15 роки. Її прийняття дасть змогу створити умови для активної інвестиційної діяльності, спрямованої на модернізацію реального сектору економіки і забезпечення стабільного економічного розвитку", - сказав він.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини