RU

Кабмін займеться оздоровленням "Нафтогазу"

08.07.2009, 10:35

Кабінет Міністрів України подумає про те, як збільшити капітал НАК "Нафтогаз України". Про це сьогодні, відкриваючи засідання уряду, заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Сьогодні НАК "Нафтогаз України" оздоровлюється, набирає обертів у своїй роботі. І ми будемо сьогодні розглядати підходи до того, щоб, як і державним банкам, як і тим банкам, які вимагають допомоги уряду, НАК "Нафтогазу" збільшити капітал. Необхідно, щоб ця компанія працювала стабільно, успішно і давала можливість країні отримувати великий прибуток", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому глава уряду вказала, що заяви українських політиків щодо нестабільної роботи компанії і її нездатності розрахуватися за отриманий російський газ є "політичним галасом і провокацією".

Нагадаємо, раніше виконувач обов'язків Міністра фінансів Ігор Уманський заявив, що кошти на збільшення статутного фонду "Нафтогазу" буде отримано за рахунок випуску облігацій - за такою ж моделлю, як і у разі рекапіталізації банків.

Нагадаємо також, що уряд запропонував Верховній Раді збільшити статутний капітал НАК "Нафтогаз України" на 10-18 млрд.грн.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини