RU

Кабмін завтра може знизити акциз на нафту і нафтопродукти

05.04.2011, 15:15
Кабмін завтра може знизити акциз на нафту і нафтопродукти - Фото
a033926f3de1d7531aba64cf87bf520b.jpg

Кабмін завтра може знизити акциз на нафту і нафтопродукти

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні розгляне можливість зниження акцизу на нафту і нафтопродукти. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров на зборах будівельників України.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, М.Азаров наголосив, що перед урядом стоїть завдання утримати ціну на базові продукти, такі як: нафта, зерно, метал тощо. "Ми вчора говорили на цю тему, і уряд вийде з пропозицією зменшити акцизний збір на нафту і нафтопродукти приблизно на $50 на тонні. Для того щоб стримати на цей період часу вартість нафтопродуктів", - сказав М.Азаров.

Він також наголосив, що це завдання надзвичайно важливе, оскільки вартість на нафтопродукти впливає на всі сектори економіки.

Крім того, Прем'єр-міністр не виключає, що будуть впроваджені спеціальні ціни на бензин і дизельне пальне для автоперевізників. "Зараз уряд розробляє ряд заходів, які дають змогу в цій складній ситуації стабілізувати ціни - це для нас першочергове завдання", - наголосив Прем'єр-міністр.

Глава уряду також зазначив, що зменшення акцизу на нафту і нафтопродукти призведе до скорочення надходжень до фонду дорожнього будівництва. А щоб вирішити цю проблему в бюджеті будуть перерозподілені кошти, щоб підтримати дорожнє будівництво у країні. "Я переконаний, що ті об'єкти, які спланували виконати цього року, ми обов'язково виконаємо", - сказав М.Азаров.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини