RU

Кабмін затвердив Стратегію екологічної політики

10.06.2010, 11:20

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію національної екологічної політики до 2020 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

9 червня на засіданні уряду, представляючи проект Стратегії, глава Мінприроди Віктор Бойко наголосив, що прийняття документа дасть змогу реалізувати домовленості України з ЄС щодо надання нашій країні бюджетної підтримки у розмірі 150 млн. грн. "Стратегія охоплює всі важливі аспекти природоохоронної і ресурсоохоронної діяльності", - наголосив В.Бойко. Зокрема це адаптація українського екологічного законодавства до європейських стандартів; активний розвиток в Україні екологічно орієнтованого бізнесу; економічне стимулювання природоохоронної діяльності; підвищення ефективності використання бюджетних і позабюджетних екологічних витрат.

За словами глави Мінприроди, завдання Стратегії - посилити роль економічних інструментів в екологічному управлінні і розвиток інститутів практичної реалізації екологічної політики.

Після суспільного обговорення проекту, запланованого на 17 червня цього року, він буде винесений на розгляд Верховною Радою України.

Віктор Бойко: біографія та добірка новин>>>

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини