RU

Кабмін затвердив положення про житлово-комунальну інспекцію

16.07.2008, 13:08

Уряд під час засідання затвердив положення про житлово-комунальну інспекцію. Про це на прес-конференції повідомив Міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Кучеренко зауважив, що основним завданням житлово-комунальної інспекції як державного регулятора стане контролювання реалізації державних стандартів на житлово-комунальні послуги. "Інспекція матиме повноваження примушувати підприємства, які надають послуги - жеки, підприємства водоканалу, теплопостачання - надавати населенню якісні послуги, що відповідають державним стандартам", - зазначив він.

О. Кучеренко також повідомив, що Міністерство зі свого боку постійно працюватиме над підвищенням цих стандартів, починаючи зі стандартів питної води, яка сьогодні є загрозою для здоров'я населення, продовжуючи стандартами теплозабезпечення, енергозабезпечення, а також стандартами щодо інших послуг ЖКГ згідно із законом про ЖКГ. За словами Міністра, сьогодні буде призначено керівника цієї відомчої комісії.

Досьє на Олексія Кучеренка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини