RU

Кабмін запропонував депутатам компромісний антикризовий пакет

25.03.2009, 16:33

Кабінет Міністрів України після консультацій з депутатами запропонував компромісний варіант антикризових законопроектів. Про це заявив виконувач обов'язків Міністра фінансів України Ігор Уманський в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Уманський відзначив, що в антикризових законопроектах є позиції, які не сприймаються депутатським корпусом. Наприклад, збільшити компенсацію НАК "Нафтогаз України" пропонується у тому числі за рахунок двопроцентної надбавки на нафтопродукти, і ця норма, за словами І.Уманського, "не сприймається залою". "Тому ми йдемо на компроміс, розуміючи, що через цю норму ми не проведемо закон, ми прибрали цю норму", - сказав він.

Щодо проекту закону за акцизи, І.Уманський відзначив, що в урядовому законопроекті N4133-1 "є одна пікантна новація" щодо зрідженого газу. "Ми чудово розуміємо, що позиція неоднозначна. Хоч ми спочатку пропонували нульову ставку для фізичних осіб. Не сприйнята була позиція, щоб не гальмувати питання, ми прибираємо цю позицію з тексту. Щодо нафтопродуктів ми ставимо не 85, а 50 євро ставку і вводимо її з 1 жовтня. Тобто, робота з депутатським корпусом, консультації з комітетами примусили нас піти на компроміс, який, я сподіваюся, буде адекватно сприйнятий і депутатським корпусом, і населенням", - сказав він.

Нагадаємо, Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов сьогодні повідомив, що керівництво Кабінету Міністрів і парламенту попередньо домовилося про голосування за антикризовий пакет на пленарному засіданні у вівторок, 31 березня.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини