RU

Кабмін запропонує Раді збільшити статутний капітал "Нафтогазу"

17.06.2009, 16:19

Уряд запропонує Верховній Раді України збільшити статутний капітал НАК "Нафтогаз України" на 10-18 млрд.грн. Про те, що відповідний законопроект схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Річ у тому, що в зв'язку з кризою і суттєвим скороченням прибутків і витрат бюджету є проблема покриття різниці у цінах для теплокомуненерго (ТКЕ). Ми вирішили, що треба досягати результату відразу з двох питань: по-перше, це ресурс НАК "Нафтогаз України" на покриття різниці в цінах для ТКЕ і одночасно ці гроші будуть внесені в статутний капітал компанії, щоб укріпити цей капітал", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду наголосила, що обсяг статутного капіталу не сумісний з обсягом діяльності компанії.

На прохання журналістів, уточнити про яку суму йдеться, Ю.Тимошенко сказала: "Рішення прийматиме Верховна Рада, але ми думаємо, що це може бути від 10 до 18 млрд.грн.".

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України схвалив збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд.грн. - до 24,1 млрд.грн.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини