RU

Кабмін "заморозив" нові корвети, Ан-70 і вертольоти

16.11.2010, 14:00
Кабмін
49b6aa2d9ebb17079a8cbc244cb54add.jpg

Кабмін "заморозив" нові корвети, Ан-70 і вертольоти

Уряд припиняє фінансування державних програм зі створенню корабля класу "корвет", літака "Ан-70" і з модернізації вертольотів. Про це заявив директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенант Іван Марко сьогодні на брифінгу у Києві.

Міноборони оприлюднило показники державного бюджету, що прогнозуються, які будуть виділені Міноборони у 2011 році на розвиток озброєнь і військової техніки. "На розвиток озброєнь вперше ми направляємо 1,7 млрд. грн. Правда, цей ресурс не стосується програм "Вертоліт", "Корвет", а також "Ан-70 ", - заявив І.Марко, передає УНІАН.

І.Марко зазначив, що Міністр оборони проінформував про тимчасове припинення фінансування цих державних програм Президента України.

Директор департаменту фінансів Міноборони водночас висловив надію, що фінансування цих програм почнеться з 2013-2014 років. "Ми програми не зупиняємо, але припиняємо фінансування", - уточнив він.

І.Марко повідомив, що програма створення українського багатофункціонального ракетного комплексу "Сапсан" буде продовжена.

Він також проінформував, що у 2011 році в повному обсязі будуть забезпечені витрати на закупівлю 30 українських модернізованих танків "Булат" і 10 новітніх вітчизняних танків "Оплот".

"Президент поставив завдання, що 10 танків "Оплот" до 20-ої річниці Незалежності України повинні бути в ладу", - наголосив І.Марко.

Водночас він повідомив, що Міністерство оборони планує у 2011 році отримати фінансування в обсязі 13,6 млрд. грн. "Президент України, Кабінет Міністрів, Міністерство фінансів вперше зробили рішучі кроки щодо забезпечення потреб нашої оборони. Це стосується підвищення соціальних стандартів, підвищення рівня підготовки військ, розвитку утримання і закупівлі нових зразків озброєння", - зазначив І.Марко, додавши, що фінансування потреб оборони у поточному році і заплановані витрати на наступний рік загалом задовольняють військове відомство.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини