RU

Кабмін "закручує гайки" імпортерам нафтопродуктів

09.02.2011, 12:45
Кабмін
ebee874938bf9e10e7694264225a1c0b.jpg

Кабмін "закручує гайки" імпортерам нафтопродуктів

Україна почала антидемпінгове розслідування щодо імпортерів нафтопродуктів. Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що скасування мита на імпорт нафтопродуктів у попередні роки призвело до монополізації ринку з боку імпортерів. "Їхня частка на ринку сягла 60%. У свою чергу, це дало змогу їм ввести "ціновий диктат" і збільшити вартість пального практично до європейського рівня", - наголосив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що уряд проводить послідовну політику відродження вітчизняної нафтопереробної галузі, зокрема шляхом захисту внутрішнього ринку від надмірних обсягів імпорту.

Глава уряду повідомив, що Міненерговугля разом із вітчизняними нафтопереробниками розробило план заходів щодо стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів шляхом збільшення переробки нафти до 14 млн. т вже у поточному році, а також подальшого збільшення виробництва нафтопродуктів коштом модернізації українських НПЗ.

"Отже, уряд планує забезпечити ринок якісним і дешевим пальним, що надто важливо, особливо напередодні посівної кампанії", - наголосив М.Азаров.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини