RU

Кабмін закликає Раду негайно зайнятися створенням ринку землі

22.10.2008, 12:50

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді прийняти всі законопроекти необхідні для впровадження ринку землі в Україні. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

"Нам треба прийняти невідкладно всі законопроекти, які стосуються впорядкування поводження з сільськогосподарською землею", - сказала Прем'єр-міністр. До таких законопроектів вона відносить проект закону про земельне господарство і про оцінку сільськогосподарської землі. "Ми будемо наполягати на тому, щоб ці законопроекти невідкладно розглянули", - додала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, згідно із Законом № 490-V, мораторій на продаж земель с/г призначення в Україні було продовжено до 1 січня 2008 року.

15 січня 2008 року Верховна Рада не підтримала законопроект народного депутата Олександра Ткаченка "Про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України (щодо строку на продаж земельних ділянок)" № 1025, який пропонував продовжити мораторій на продаж с/г земель до 1 січня 2011 року, і аналогічний проект закону Катерини Ващук № 1051, яка пропонувала продовжити мораторій до 1 січня 2010 року.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини