RU

Кабмін встановив контроль над тарифами ЖКГ

09.07.2008, 17:09

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про встановлення контролю над тарифами на житлово-комунальні послуги та якістю таких послуг. Фінансування відповідних контрольних організацій повинен схвалити парламент. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції за підсумками засідання уряду.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко повідомила, що на засіданні Кабінету Міністрів була ухвалена концепція розвитку системи державного регулювання діяльності суб'єктів природних монополій на ринках комунальних послуг. "Ми ухвалили цю концепцію, яка дозволяє державі увійти до системи найдетальнішого контролю за встановленням тарифів на житлово-комунальні послуги", - сказала Прем'єр.

Крім того, за словами Ю. Тимошенко, було ухвалене рішення про спеціальне інспектування якості житлово-комунальних послуг. "І ми домовилися про початок дій у цьому напрямі, але для цього, безумовно, треба ухвалити зміни до бюджету, оскільки там закладено фінансування цих інспекцій, цих нових структур, які будуть аналізувати, як працюють монополісти з надання послуг у житлово-комунальному господарстві", - сказала Ю. Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини