RU

Кабмін визначився з використанням коштів на будівництво вітрових електростанцій

27.09.2010, 12:20

Уряд України затвердив Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених державним бюджетом для здійснення заходів щодо виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 22 вересня.

Як повідомляє прес-служба уряду, постанова передбачає, що бюджетні кошти прямують на виконання зазначеної програми згідно з планом заходів, які затверджує Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР). Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється у встановленому законом порядку.

Згідно з постановою, розрахунки за виконані роботи і надані послуги проводяться згідно з умовами договору про закупівлю робіт і послуг на основі актів прийому-передачі та інших документів підтвердження з виконання договору. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету щодо витрат і операцій з надання і повернення кредитів, виданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини