RU

Кабмін визначив систему компенсацій щодо кредитів аграріїв

19.11.2008, 12:17

Кабмін поширив систему компенсацій щодо кредитів аграріям на ті кредити, які будуть продовжені до 1 червня 2009 року. Про те, що відповідну постанову №995 було прийнято сьогодні, журналістам на брифінгу повідомив Міністр аграрної політики Юрій Мельник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, постанова вносить зміни до порядку використання коштів держбюджету, які надаються для підтримки підприємств АПК, з використанням механізму здешевлення кредитів. Відповідно до документа, пільговий механізм у частині компенсації відсотків поширюватиметься на кредити, які продовжуються до 1 червня 2009 року.

Міністр також повідомив номери телефонів, за якими аграрії можуть звернутися в тому випадку, якщо у них виникнуть проблеми з пролонгацією кредитів: 278-34-84, 279-79-90.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю.Тимошенко повідомила, що Кабмін, НБУ і комунальні банки домовилися також про пролонгації кредитів для аграріїв до 1 червня 2009 року. "З комерційними банками досягнуто домовленість, що такі кредити будуть продовжені до 1 червня 2009 року, і Національний банк підтримає ці банки рефінансуванням, а також буде відпрацьовано спеціальні підходи до ставки з таких кредитів. Це означає, що ми зможемо абсолютно спокійно аграрний комплекс вивести з важкого фінансового голоду", - сказала вона.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини