RU

Кабмін визначив пріоритети транспортної галузі

20.10.2010, 14:20
Кабмін визначив пріоритети транспортної галузі - Фото
2c5c4227c81c2f0e2c49d7daf2051cce.jpg

Кабмін визначив пріоритети транспортної галузі

Транспортна стратегія України на період до 2020 року, яка була прийнята сьогодні на засіданні уряду, дасть змогу розробити ряд цільових програм з модернізації галузі. Про це заявив сьогодні журналістам на брифінгу Міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко. На основі прийнятої сьогодні Кабінетом Міністрів України

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К.Єфименко зазначив, що в Україні був відсутній цілісний системний документ щодо пріоритетів розвитку транспорту на довгостроковий період. "Є багато різних програм, які не завжди перетинаються між собою, і перебувають на різних стадіях виконання. Мета прийняття цієї стратегії - визначення пріоритету політики транспортної стратегії України до 2020 року, на основі якої буде розроблено ряд цільових державних програм розвитку з визначенням конкретних джерел фінансування", - зазначив К.Єфименко.

Відкриваючи засідання уряду, Прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що реалізація транспортної стратегії України до 2020 року дасть змогу підвищити якість, доступність, рівень безпеки і комфорту поїздок громадян, збільшити пропускну спроможність, підвищити швидкість руху в межах міжнародних транспортних коридорів, зменшити енергоємність транспорту, оновити пересувний склад.

"Сьогодні ні у кого не викликає сумніву необхідність модернізації транспортного сектору нашої країни. Рівень зношеності рухомого складу досяг критичного рівня, внутрішні резерви галузі практично вичерпані, ми хронічно відстали від рівня розвинених країн. З метою кардинального виправлення ситуації, що склалася ми розглянемо транспортну стратегію на період до 2020 року", - зазначив М.Азаров.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини