RU

Кабмін визначив порядок фінансування реформи в енергосекторі

21.11.2008, 16:44

Кабінет Міністрів затвердив питання виконання Угоди про фінансування програми "Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України". Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 19 листопада.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, в рамках Угоди ЄС надасть Україні 87 млн. євро, з яких 40 млн. євро надійдуть до Держбюджету України в 2008 році, а 42 млн. євро - в 2009 році. Ще 5 млн. євро будуть надані у вигляді технічної допомоги.

Відповідно до постанови, Міністерство палива та енергетики є відповідальним за виконання в 2008 році завдань, визначених Угодою. Також на ці цілі уряд передає Мінпаливенерго бюджетні призначення на суму понад 303 млн. грн.

Бюджетні кошти використовуються, зокрема, з урахуванням положень Меморандуму між Україною і ЄС і будуть спрямовані на розвиток інфраструктури для транспортування енергетичних ресурсів, зокрема транспортування нафти і газу магістральними трубопроводами України, а також на підвищення енергоефективності об'єктів енергетичної інфраструктури, зокрема в системі транзиту газу магістральними трубопроводами України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини