RU

Кабмін вирішив суперечку навколо "Луганськтепловозу"

15.12.2010, 16:50
Кабмін вирішив суперечку навколо
2d1cbbf80d1493c7473cf86b5e2db94a.jpg

Кабмін вирішив суперечку навколо "Луганськтепловозу"
Кабінет Міністрів України сьогодні прийняв рішення, яке "відкриє шлях до нормальної роботи "Луганськтепловозу". Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров (на фото) у коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи було на сьогоднішньому засіданні Кабміну прийнято яке-небудь рішення щодо "Луганськтепловозу", зокрема, за мировою угодою з Брянським машинобудівним заводом, М.Азаров наголосив: "Прийнято рішення щодо "Луганськтепловозу", це рішення відкриє шлях до нормальної роботи заводу. Ми зацікавлені у тому, щоб завод працював на повну проектну потужність, і будемо робити все, щоб він запрацював".

До того ж глава уряду не уточнив ніяких подробиць прийнятого рішення, зазначивши лише, що про все уряд проінформує пізніше.

Нагадаємо, за даними глави Фонду державного майна Олександра Рябченка, Брянський машинобудівний завод запропонував укласти мирову угоду щодо "Луганськтепловозу".

Днями Апеляційний госпсуд Києва прийняв відразу два рішення у спорах про законність приватизації компанії "Луганськтепловоз". Обидва рішення прийняті на користь російської компанії: суд задовольнив апеляції Брянського машинобудівного заводу (належить "Трансмашхолдингу") на рішення за позовом ФДМУ про розрив договору купівлі-продажу 76% акцій "Луганськтепловозу", а також кіпрської Mantara Holding про визнання недійсними підсумків конкурсу з продажу держакцій підприємства у червні поточного року.

8 жовтня ФДМУ звернувся з позовом до Київського господарського суду щодо розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій "Луганськтепловозу". Крім того, Фонд вимагав від покупця "Луганськтепловозу" - керуючої компанії "Брянський машзавод" виплатити неустойку за несплату у встановлений термін коштів за придбаний пакет "Луганськтепловозу" у розмірі 82 млн. грн., а також пеню у розмірі 2 млн. 177 тис. грн. Як зазначили у Фонді, причиною для подачі позову стала несплата "Брянським машзаводом" заявленої ним на приватизаційному конкурсі суми за держпакет акцій "Луганськтепловозу".

15 червня 2010 року керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод", що входить до російського "Трансмашхолдингу", була визнана переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакету акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз".

Всього у конкурсі брали участь дві компанії - ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. Фрунзе" (НВО ім. Фрунзе"), початкова цінова пропозиція якого становила 400 млн. грн., і Брянський машзавод, який запропонував за пакет акцій підприємства 410 млн. грн. Третя компанія, що подала заявку на конкурс, - Мантара Холдинг не була допущена Фондом держмайна до участі у ньому.

Мантара Холдинг звернулася до Господарського суду Києва з позовом до Фонду держмайна. У своєму позові вона просила визнати недійсною відразу декілька рішень ФДМУ в конкурсі з продажу "Луганськтепловозу", аж до договору купівлі-продажу пакету акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

ВАТ "ХК "Луганськтепловоз": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини