RU

Кабмін виділив у 2009 році на ремонт доріг більше 2 млрд. грн.

16.12.2009, 13:04

Кабінет Міністрів України у 2009 році виділив на ремонт автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення більше 2 млрд. грн. Станом на 7 грудня шляховики виконали роботи на суму 1,9 млрд. грн. Про це повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Так, згідно з урядовим розпорядженням "Перелік об'єктів капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення у 2009 році і обсяги їхнього фінансування" N1514-р, на ремонт автомобільних доріг державного значення уряд виділив близько 1,4 млрд. грн., на дороги місцевого значення передбачено майже 667 млн. грн.

Раніше заступник глави державної служби автомобільних доріг Микола Березовський повідомив, що у цьому році вже введено в експлуатацію 92 кілометри дороги Київ-Чоп. "Завершення робіт на цьому автошляху дасть Україні сучасну європейську автомагістраль довжиною майже 700 кілометрів - від кордону з Угорщиною у Житомир. На ній буде створено усі умови для безпечного і безаварійного руху", - запевнив він.

Цього ж року планується закінчити і вести в експлуатацію такі великі інфраструктурні об'єкти: дорогу М-07 Київ - Ковель - Ягодин у межах Житомирської, Рівненської і Волинської областей; М-02 Київ-Глухов-Бачевськ у Чернігівській і Сумській областях; Р-51 Харків-Перещепино-Новомосковськ у Харківській і Дніпропетровській областях; М-05 Київ-Одеса у Київській і Одеській областях.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини