RU

Кабмін виділив на разову допомогу ветеранам півмільярда

27.04.2011, 14:55

Цього року на виплату разової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни Кабінет Міністрів виділив 550 млн. грн. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що сьогодні буде заслухана інформація Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка про виконання міністерствами, відомствами і місцевими органами влади плану заходів щодо підготовки до святкування 66-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Глава уряду наголосив, що насамперед керівники міністерств і відомств повинні забезпечити увагою кожного ветерана війни. "Без турботи, без привітання не повинен залишитися жоден учасник війни, від столиці до самого віддаленого села. Увага до ветеранів - це і щоденна турбота, а святковий день - важливий підсумок цієї постійної роботи", - сказав він.

За словами Прем'єр-міністра, особливу увагу необхідно приділити своєчасній виплаті до 5 травня разової грошової допомоги ветеранам війни. За його словами, цього року на виплату такої допомоги передбачено 550 млн. грн.

"Я акцентую увагу на тому, що всі місцеві органи соціального захисту повинні отримати чітку вказівку. Не чекати, поки ветерани або їхні родичі звернуться за допомогою, а направляти соціальних працівників додому до ветеранів та інвалідів, нехай заодно подивляться на умови їхнього життя і перевірять своєчасне отримання пільг і субсидій", - зазначив він.

М.Азаров звернувся з проханням до всіх членів уряду, керівників місцевих органів виконавчої влади особисто відвідати ветеранів війни у госпіталях, лікарнях, інтернатах.

"Забезпечте за ці дні, які залишилися до свята, обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів, щоб надати необхідну допомогу, візьміть під особистий контроль благоустрій пам'ятників, братських могил і місць поховання воїнів і мирного населення. Забезпечте ветеранам справжнє свято 9 травня - покладення квітів і вінків, святкові концерти. А від себе особисто я хочу, щоб кожний житель України 9 травня, зустрівши ветерана, подякував і поклонився йому", - заявив М.Азаров.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини