RU

Кабмін виділив на Чорнобильські програми 800 млн. грн.

02.06.2010, 12:45

На фінансування Чорнобильських програм у 2010 році передбачено майже 800 млн. грн. Про це повідомив журналістам на брифінгу глава МНС України Нестор Шуфрич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Шуфрич зазначив, що сьогодні Кабінет Міністрів затвердив порядок фінансування у чорнобильському напрямі. "На 2010 рік передбачено фінансування в розмірі 797 млн. 565 тис. грн. Це на 37% більше ніж минулого року… Отже, уряд сьогодні підтвердив свою увагу до тих процесів, які сьогодні мають бути вирішені у Чорнобильській зоні", - наголосив Міністр.

Глава МНС розповів про головні програми, які сьогодні фінансуються з державного бюджету: підтримка у безпечному стані енергоблоків і об'єкта "Укриття" - 460 млн. 700 тис. грн.; підтримка екологічно безпечного стану в зонах відчуження - 202 млн. 853 тис. грн.; заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації атомних блоків і поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами - 23 млн. 100 тис. грн.; будівництво пускового комплексу "Вектор" і експлуатація його об'єктів - 43 млн. 502 тис. грн.; здійснення робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу і ліквідація радіаційних аварій - 23 млн. 558 тис. грн.; внесок України в Чорнобильський фонд "Укриття" на реалізацію програми СІП - 17 млн. 518 тис. грн.; внесок України у фонд ядерної безпеки ЄБРР - 13 млн. 350 тис. грн.

З приводу двох останніх програм Н.Шуфрич пояснив: "Це два внески, де ми вже повноцінні члени відповідних асамблей донорів і вкладників, які фінансують будівництво об'єктів на чорнобильському майданчику.

Нестор Шуфрич: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини