RU

Кабмін виділив 50 млн.грн. на стадіон у Львові до Євро-2012

31.08.2009, 15:32

Кабінет Міністрів України виділив 50 млн.грн. на будівництво стадіону у Львові. Таке рішення було прийняте сьогодні на позачерговому засіданні уряду. Ці кошти будуть спрямовані на передоплату за будівельні матеріали.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кабмін також прийняв розпорядження про передачу функцій замовника будівництва і реконструкцію аеропорту "Львів" від міжнародного аеропорту "Львів" в Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Водночас, іншим розпорядженням уряд зобов'язав Львівську ОДА до 15 вересня здійснити всі необхідні процедури із викупу приватних земельних ділянок на території, де буде знаходитися термінал аеропорту. На викуп землі Кабмін виділив 13 млн.грн.

Нагадаємо, раніше директор комунального підприємства "Дирекція із будівництва стадіону у Львові" Віталій Сулима запевнив, що стадіон у Львові будується за графіком.

Остаточне рішення щодо міст чемпіонату Європи 2012 року буде прийнято виконкомом УЄФА 10-11 грудня на засіданні в Португалії.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини