RU

Кабмін вибудував плани на залучення трильйона гривень

26.01.2011, 11:50
Кабмін вибудував плани на залучення трильйона гривень - Фото
0d6be7edf90f192c6e071ce697f5b540.jpg

Кабмін вибудував плани на залучення трильйона гривень

Кабінет Міністрів України сформував базу даних інвестиційних проектів загальною вартістю 1,1 трлн. грн. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що на виконання доручення Президента України Віктора Януковича, відповідно до Програми економічних реформ до 2014 року, сформована база даних інвестиційних проектів у різних напрямах. Глава уряду повідомив, що це 125 стратегічних галузевих і регіональних інвестпроектів загальною вартістю близько 200 млрд. грн, 714 інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах економічного і соціального розвитку вартістю близько 900 млрд. грн.

"Під частину цих проектів ми будемо залучати кошти європейських, російських і світових фінансових структур, зарубіжних приватних інвесторів", - наголосив він.

М.Азаров також повідомив, що уряд ініціюватиме і підтримуватиме у регіонах і галузях інвестиційні проекти, зокрема, у таких стратегічних напрямах, як розроблення морських нафтогазових родовищ, налагодження серійного виробництва літаків Ан-140 і АН-148-100, розроблення і серійне виробництво турбореактивного двухконтурного двигуна АІ-28 для перспективних модифікацій літаків.

Крім того, глава уряду запевнив, що будуть підтримуватися проекти з сільгоспмашинобудування, будівництва комплексів з перероблення і зберігання сільськогосподарської продукції, металургійного комплексу, розвитку високих технологій, зокрема, з впровадження проекту "Організація виробництва супутникової навігаційної апаратури користувачів систем ГЛОНАС і GPS" у Харківському інституті радіотехнічних вимірювань.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини