RU

Кабмін відзвітує перед Радою щодо бюджету і МВФ

15.11.2010, 13:40

У п'ятницю, 19 листопада, на час питань до уряду депутати запросять у парламент Міністра фінансів Федора Ярошенка, щоб той розповів про підготовку проекту державного бюджету на 2011 рік і угоду з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомив Голова Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"У п'ятницю буде запрошений економічний блок уряду. Відповідати на питання буде Міністр фінансів Ф.Ярошенко для того, щоб уряд проінформував Верховну Раду і громадськість, які підходи сповідує уряд у роботі над державним бюджетом, як він укладається в економічну ситуацію, потреби людей, і які основні параметри меморандуму про співпрацю з МВФ. Ви ж чудово розумієте, що цей меморандум буде істотно впливати на параметри, ключові показники державного бюджету", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що уряд і місія МВФ успішно провели чергові перемовини. За його словами, місія МВФ зазначила, що уряд України повністю виконує взяті на себе зобов'язання і здійснює ефективну політику макроекономічної стабілізації. Сторони мають узгодити текст Меморандуму про економічну і фінансову політику уряду України. Після цього Україна може претендувати на отримання чергового траншу кредиту МВФ.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини