RU

Кабмін відклав програму приватизації через Мінекономіки

15.12.2010, 14:15

Розгляд державної програми приватизації уряд переніс на наступне засідання. Про це повідомив сьогодні журналістам глава Фонду державного майна Олександр Рябченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Рябченко зазначив, що розгляд програми перенесли у зв'язку з тим, що залишився ряд питань, не узгоджених з Міністерством економіки. До того ж глава ФДМУ не уточнив, які саме це питання. Щодо орієнтирів програми приватизації О. Рябченко наголосив, що за 5 років планується залучити 50-70 млрд. грн. "Нам хотілося б, щоб приватизація, як широкомасштабний економічний процес, була завершена. Це досить складно, але до цього треба прагнути", - сказав він.

Нагадаємо, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Кабмін розгляне державну програму приватизації. "На розгляд уряду сьогодні виноситься проект державної програми приватизації. Про складності цього документа свідчить те, що сьогодні приватизація державного майна здійснюється відповідно до програми приватизації, яка була розрахована на 2002 рік", - зазначив М. Азаров. Прем'єр наголосив, що нова програма дасть змогу залучити в економіку держави інвестиції, звільнить державний бюджет від утримання об'єктів, перебування яких у держвласності економічно недоцільно.

Олександр Рябченко: біографія та добірка новин>>>

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини