RU

Кабмін спрямує мільярд на розвиток Криму

24.12.2010, 10:00

Уряд схвалив концепцію Державної цільової програми розвитку Криму ("Екологічно безпечний Крим") на 2011-2015 роки. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 22 грудня 2010 року.

Як повідомляє прес-служба уряду, концепція Програми розроблена Міністерством екології і природних ресурсів України у виконання доручення Президента України.

Метою Програми є стабілізація і поліпшення екологічного стану території АР Крим. Концепцією передбачено вирішення основних екологічних проблем Криму, а саме: зменшення обсягів скидів недостатньо обчищених стічних вод і викидів в атмосферу; збільшення відсотка утилізації відходів, забезпечення повного знешкодження непридатних пестицидів; винесення кордонів об'єктів природно-заповідного фонду на місцевість (на 100%), збільшення відсотка заповідних територій до 10% (зараз - 5,6%), збільшення лісистості території до 15%.

Конкретні заходи щодо реалізації цілей Концепції будуть виписані в Державній програмі, яку розробить Міністерство екології і природних ресурсів України разом із Радою міністрів АР Крим і представлена у Кабінеті Міністрів України у двомісячний термін.

Орієнтовний обсяг фінансування програми - 1 млрд. грн., який буде визначатися з урахуванням можливостей державного і місцевих бюджетів. З них: держбюджет - 0,5 млрд. грн. у рамках програми соціально-економічного розвитку АР Крим до 2017 року, з місцевих бюджетів - 0,05 млрд. грн, з інших джерел - 0,45 млрд. грн.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини