RU

Кабмін скоротить 10 тис. підприємств, що надають адміністративні послуги

05.01.2011, 13:08
Кабмін скоротить 10 тис. підприємств, що надають адміністративні послуги - Фото
034122c21c01429a2d9084ee8f8b0e28.jpg

Кабмін скоротить 10 тис. підприємств, що надають адміністративні послуги

Кабінет Міністрів України скоротить кількість підприємств, що надають адміністративні послуги, з 11 тис. приблизно до 1,5 тис. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до прийнятого сьогодні рішення уряду, з 1 лютого будуть ліквідовані всі підприємства, що надають адміністративні послуги, за винятком тих, діяльність яких закріплена на законодавчому рівні.

А. Клюєхв відзначив, що на сьогоднішній день підприємств, що надають адміністративні послуги нараховується більше 11 тис. Після реалізації рішення уряду їх залишиться "щонайбільше тисячі півтори, а може і менше".

Перший віце-прем'єр також додав, що підприємства, діяльність яких не закріплена законодавчо, з 1 лютого будуть підлягати перереєстрації в Кабміні України. "І якщо у Кабінеті Міністрів України те чи інше відомство доведе нам, що ця адміністративна послуга надто потрібна країні… тоді Кабінет Міністрів буде виходити на Верховну Раду, щоб затверджувати цю адміністративну послугу у Верховній Раді", - пояснив А. Клюєв.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини