RU

Кабмін шукає єдиний алгоритм розрахунку тарифів в ЖКГ

27.05.2011, 17:11
Кабмін шукає єдиний алгоритм розрахунку тарифів в ЖКГ - Фото
d1e24beeea5ec735c71da2558943c8ac.jpg

Кабмін шукає єдиний алгоритм розрахунку тарифів в ЖКГ
Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв доручив керівникам низки міністерств і відомств до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів в ЖКГ для всіх областей України. Про це він заявив у п'ятницю на нараді в Кабінеті Міністрів, на якій обговорювався перебіг виконання доручень Президента і Прем'єр-міністра України щодо наведення порядку в житлово-комунальному господарстві.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі першого віце-прем'єр-міністра, А.Клюєв відмітив, що в основу цього алгоритму мають бути встановлені принципи прозорості і відвертості. Він особливо наголосив, що на місцях відсутній єдиний підхід до формування тарифів, а відмінності в їх величині по регіонах "просто неможливо зрозуміти". Наприклад, за гарячу воду в Миколаєві платять 9,05 грн. за кубічний метр, а в Івано-Франківську - 20,43 грн.

За словами першого віце-прем'єра, останнім часом тарифна політика в сфері ЖКГ перетворилася з чисто економічної в соціальну і навіть в політичну проблему, оскільки на ній активно спекулюють опоненти уряду, розігріваючи суспільство.

"Реформа ЖКГ йде в Україні вже десять років, однак результатів ніяких. Процвітає корупція і хабарництво. За останні п'ять місяців порушено 850 кримінальних справ щодо зловживаннь у житлово-комунальній сфері" - сказав А.Клюєв. За його словами, давно час навести порядок в ЖКГ і уряд бере це питання під свій жорсткий і постійний контроль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на виконання доручення Президента України 1 червня на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України буде розглянуте питання упорядкування тарифів на послуги ЖКГ.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини