RU

Кабмін розгляне фінплан "Нафтогазу" через тиждень

25.02.2009, 12:47

Кабінет Міністрів розгляне фінансовий план НАК "Нафтогаз України" в наступну середу на своєму засіданні. Такий прогноз озвучив Міністр палива і енергетики Юрій Продан сьогодні в інтерв'ю журналістам.

"Напевно, наступного тижня, у середу розглянемо. Сьогодні вже не встигнемо", - сказав Ю.Продан, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. За словами Міністра, зараз документ проходить узгодження в міністерствах і відомствах. Він не став уточнювати параметрів, відзначив лише, що планом передбачено залучення кредитних коштів, зокрема, на закачування газу у підземні сховища.

Нагадаємо, згідно із рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 10 лютого "Про невідкладні заходи із забезпечення енергетичної безпеки України", яке 11 лютого було введено в дію указом Президента, Кабінету Міністрів доручено затвердити фінансовий план НАК "Нафтогаз України" на 2009 рік, в якому забезпечити збалансування його фінансових потоків.

Раніше в "Нафтогазі України" заявляли, що на виконання директив Кабінету Міністрів України повністю завершила процес переходу на прямі відносини з ВАТ "Газпром" і приступила до підготовки фінансового плану.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини