RU

Кабмін рекомендує місцевій владі скоротити податки для інвесторів готелів до Євро-2012

19.11.2008, 16:45

Кабінет Міністрів рекомендує місцевим адміністраціям скоротити податки і збори для інвесторів, які займаються будівництвом готелів до Євро-2012. Це передбачено рішенням уряду про першочергові заходи щодо підтримки розвитку інфраструктури розміщення до проведення чемпіонату Євро-2012, прийнятим сьогодні на засіданні Кабміну. Про це повідомив журналістам на брифінгу Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Васюник зазначив, що необхідність цього рішення зумовлена тими проблемами, з якими можуть зіткнутися інвестори в період світової економічної кризи. Документом передбачено чіткі дії органів місцевого самоврядування з поліпшення організаційної роботи і партнерства з інвесторами. "Зокрема цим розпорядженням передбачено доручити Держмитслужбі оперативно розглядати всі питання, які належать до розтаможування товарів при ввезенні на митну територію для реалізації конкретних об'єктів, які є в державній програмі підготовки до Євро", - сказав він.

Також, за словами І.Васюника, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Львівській, Одеській і Харківській облдержадміністраціям і Київській міськдержадміністрації доручено розглянути питання щодо можливих преференцій інвесторам, які займаються будівництвом готелів до Євро-2012, в частині скорочення розміру місцевих податків і зборів, оптимального і раціонального встановлення зборів на розвиток інфраструктури, виділення земельних ділянок.

Віце-прем'єр також повідомив, що найближчим часом буде розроблено заходи щодо різкого скорочення дозвільних процедур для реалізації конкретних проектів будівництва готелів, і ці об'єкти буде внесено до списку тих об'єктів, на які можуть бути використані кошти стабілізаційного фонду, згідно з антикризовим законом.

Нагадаємо, тим часом UEFA збирається зменшити вимоги до кількості п'ятизіркових готелів, необхідних для проведення Євро-2012 в Україні. Про це заявив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс. За його словами, контракти з усіма операторами готельного бізнесу щодо можливості розміщення учасників і гостей Євро-2012 повинні бути підписані через 4 місяці.

Досьє на Івана Васюника >>>

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини