RU

Кабмін пропонує зміни до процедури цільового призначення землі

02.12.2008, 16:13

Кабінет Міністрів України пропонує змінити процедуру зміни цільового призначення земельних ділянок.

Як повідомляє прес-служба уряду, Кабінет Міністрів подав на розгляд до Верховної Ради проект закону про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України, який передбачає процедуру зміни цільового призначення земель.

"Законопроект розроблено з метою вдосконалення правового регулювання земельних відносин в Україні і впровадження обов'язкового суспільного обговорення проектів рішень про зміну цільового призначення земель і обліку результатів такого обговорення при прийнятті відповідних рішень. Цей законопроект повинен забезпечити зняття мораторію на продаж земельних ділянок", - зазначили в прес-службі Кабміну.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Держкомзему Антон Третяк заявив, що "після зняття мораторію станеться перерозподіл землі і ми завдамо великий збиток сільськогосподарському земельному господарству, тому що може статися зміна цільового призначення".

За словами А.Третяка, зупинити цей процес можна, якщо ввести регуляторні акти, зокрема, з зонування землі. Запропоновані раніше на розгляд Верховній Раді законопроект про ринок землі і Єдиний земельний кадастр не вирішують всіх питань, тому насамперед "треба ввести закон, який би регулював використання земель сільгосппризначення". "Тому що саме ці землі є основним активним резервом держави, особливо в період економічної кризи", - зазначив А.Третяк.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини