Кабмін продовжив "газові" пільги хімікам

01.04.2010, 14:55

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства промисловості щодо продовження на другий квартал 2010 року встановленої граничної ціни на природний газ для азотних підприємств. Про це ЛІГА

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства промисловості щодо продовження на другий квартал 2010 року встановленої граничної ціни на природний газ для азотних підприємств. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Мінпромполітіки.

"На засіданні уряд прийняв рішення доручити НКРЕ продовжити на другий квартал 2010 року дію постанови від 26.02.10 N180 "Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для підприємств - виробників азотних мінеральних добрив", - повідомив глава Мінпромполітіки Дмитро Колесніков.

Міністр наголосив, що важливість прийняття такого рішення зумовлено складним економічним становищем азотних підприємств за результатами роботи у 2009 році, а саме їхній збиток становив 1923,8 млн. грн. "У разі збільшення ціни на природний газ, з $205 до $318, починаючи з другого кварталу 2010 року, і враховуючи сезонне зниження експортних цін і попиту на азотну продукцію в третьому кварталі поточного року, азотні підприємства працюватимуть збитково, що призведе до їхньої неплатоспроможності і можливої зупинки (очікуваний збиток до кінця поточного року становитиме 3,8 млрд. грн.)", - зазначив Д.Колесніков.

Дмитро Колесніков: біографія та добірка новин>>>
Хімічна промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - L'OréalОт первой краски для волос до диагностики кожи в домашних условиях