RU

Кабмін продовжив "газові" пільги хімікам

01.04.2010, 14:55

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства промисловості щодо продовження на другий квартал 2010 року встановленої граничної ціни на природний газ для азотних підприємств. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Мінпромполітіки.

"На засіданні уряд прийняв рішення доручити НКРЕ продовжити на другий квартал 2010 року дію постанови від 26.02.10 N180 "Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для підприємств - виробників азотних мінеральних добрив", - повідомив глава Мінпромполітіки Дмитро Колесніков.

Міністр наголосив, що важливість прийняття такого рішення зумовлено складним економічним становищем азотних підприємств за результатами роботи у 2009 році, а саме їхній збиток становив 1923,8 млн. грн. "У разі збільшення ціни на природний газ, з $205 до $318, починаючи з другого кварталу 2010 року, і враховуючи сезонне зниження експортних цін і попиту на азотну продукцію в третьому кварталі поточного року, азотні підприємства працюватимуть збитково, що призведе до їхньої неплатоспроможності і можливої зупинки (очікуваний збиток до кінця поточного року становитиме 3,8 млрд. грн.)", - зазначив Д.Колесніков.

Дмитро Колесніков: біографія та добірка новин>>>
Хімічна промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини