Кабмін погодився знизити транспортний збір

02.02.2009, 11:55

Уряд ініціює прийняття Закону про зниження транспортного збору. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко розраховує, що урядовий законопроект Верховна Рада розгляне вже на цьому тижні

Кабмін погодився знизити транспортний збір

Кабінет Міністрів України ініціює прийняття Закону про зниження транспортного збору із власників автомобілів. Про це сьогодні на нараді заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, планується, що для власників транспортних засобів з об'ємом циліндрів двигуна від 2200 до 2500 см.куб., транспортний збір буде знижено з 75 до 20 грн. за 100 см.куб.; з об'ємом від 2501 до 3000 см.куб. - з 75 до 50 грн.; понад 3000 см.куб. - з 120 до 80 грн. за 100 см.куб. При цьому для автомобілів старше за 8 років транспортний збір буде розраховуватися виходячи з коефіцієнта 0,7.

"На засіданні уряду було прийняте рішення про збільшення податку з власників транспортних засобів виключно для тих машин, які вже є предметом розкоші, які мають об'єми двигуна такі, які, по суті справи, вже стосуються "мерседесів", "лексусів" та інших машин, особливо дорогих, особливо престижних. На жаль, після роботи у профільних комітетах Верховної Ради в депутатському корпусі з голосу за незрозумілими обставинами понавносили в цей законопроект стільки змін і доповнень і стільки абсолютно нерозрахованих пропозицій, що на виході вийшов Закон, який утискує малих і середніх підприємців, утискує середній клас і навіть найбідніших людей, які в принципі у цій ситуації не можуть платити навіть копійку зайву", - пояснила Прем'єр-міністр.

Ю.Тимошенко відзначила, що законопроект в такій редакції не відповідає економічній ситуації, що склалася.

Прем'єр розраховує, що урядовий законопроект щодо транспортного збору Верховна Рада розгляне вже цього тижня.

Нагадаємо, з 10 січня 2009 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору" N797-VІ від 25 грудня 2008 року. Законом, зокрема, внесено зміни в редакцію ст. 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів", якими ставки податку підвищуються у декілька разів.

Автомобільний ринок: добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II