RU

Кабмін погодився знизити транспортний збір

02.02.2009, 11:55

Кабмін погодився знизити транспортний збір

Кабінет Міністрів України ініціює прийняття Закону про зниження транспортного збору із власників автомобілів. Про це сьогодні на нараді заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, планується, що для власників транспортних засобів з об'ємом циліндрів двигуна від 2200 до 2500 см.куб., транспортний збір буде знижено з 75 до 20 грн. за 100 см.куб.; з об'ємом від 2501 до 3000 см.куб. - з 75 до 50 грн.; понад 3000 см.куб. - з 120 до 80 грн. за 100 см.куб. При цьому для автомобілів старше за 8 років транспортний збір буде розраховуватися виходячи з коефіцієнта 0,7.

"На засіданні уряду було прийняте рішення про збільшення податку з власників транспортних засобів виключно для тих машин, які вже є предметом розкоші, які мають об'єми двигуна такі, які, по суті справи, вже стосуються "мерседесів", "лексусів" та інших машин, особливо дорогих, особливо престижних. На жаль, після роботи у профільних комітетах Верховної Ради в депутатському корпусі з голосу за незрозумілими обставинами понавносили в цей законопроект стільки змін і доповнень і стільки абсолютно нерозрахованих пропозицій, що на виході вийшов Закон, який утискує малих і середніх підприємців, утискує середній клас і навіть найбідніших людей, які в принципі у цій ситуації не можуть платити навіть копійку зайву", - пояснила Прем'єр-міністр.

Ю.Тимошенко відзначила, що законопроект в такій редакції не відповідає економічній ситуації, що склалася.

Прем'єр розраховує, що урядовий законопроект щодо транспортного збору Верховна Рада розгляне вже цього тижня.

Нагадаємо, з 10 січня 2009 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору" N797-VІ від 25 грудня 2008 року. Законом, зокрема, внесено зміни в редакцію ст. 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів", якими ставки податку підвищуються у декілька разів.

Автомобільний ринок: добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини