RU

Кабмін почне боротьбу з "сірими" зарплатами з 2011 року

24.03.2010, 13:50

У Кабінеті Міністрів України розраховують запустити новий Податковий кодекс з 2011 року, і тоді ж вирішити питання заробітної плати в конвертах. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів щодо боротьби з виплатою зарплат у конвертах, С.Тігіпко зазначив, що на сьогодні податкова система створює істотне навантаження на заробітну плату.

"Не просто так бізнес сьогодні платить у конвертах. Усі економлять і не хочуть платити високі податки... Але в найближчі три-чотири місяці ми повинні скласти новий Податковий кодекс, над яким ми вже зараз почали працювати, для того щоб він набув чинності з 2011 року. Всі ці можливі новації, які ми будемо вводити, зокрема з нарахувань на заробітну плату, ми внесемо до цього Податкового кодексу. Зараз його філософію ми починаємо проробляти. Тільки після того як ми вийдемо на реальні податки, ми зможемо жорстко розмовляти з бізнесом і включати якісь додаткові моменти щодо відповідальності бізнесу за нарахування такої заробітної плати", - сказав С.Тігіпко.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини