RU

Кабмін починає боротьбу з цінами на ліки по телефону

20.10.2008, 09:50

У понеділок, 20 жовтня, в Секретаріаті Кабінету Міністрів України почне роботу "гаряча" телефонна лінія з питань подолання збільшення цін на лікарські препарати.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках із ЗМІ Секретаріату, з усіх питань, що стосуються цін на ліки, громадяни можуть звернутися за багатоканальним телефоном: 8 (044) 256-78-08.

"Якщо Вам відомо про різке збільшення цін на ліки, Ваш телефонний дзвінок допоможе уряду оперативно вплинути на ситуацію і нормалізувати цінову політику на ринку лікарських препаратів", - йдеться у повідомленні Управління.

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив положення про держреєстр граничних цін на ліки. Реєстр буде відкритим, і перевірити правильність цін в аптеках зможе кожний, - повідомив у зв'язку з цим голова Держінспекції з контролю за якістю лікарських засобів Геннадій Падалко. Крім того, на своєму засіданні в п'ятницю уряд затвердив порядок державної реєстрації граничних рівнів цін на лікарські засоби.

Нагадаємо також, що раніше Кабмін обмежив десятьма відсотками надбавку на оптові ціни на лікарські засоби і двадцятьма п'ятьма відсотками - на продаж ліків у роздрібній мережі.

Новини окремих галузей і ринків >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини