RU

Кабмін планує влити в економіку 100 млрд. грн.

28.09.2010, 15:20

Загальний обсяг коштів, які український уряд планує направити на розвиток економіки у 2011 році, становить близько 100 млрд. грн. Про це сьогодні під час конференції "Україна: реформи, конкурентоздатність, інвестиції" заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Як я оцінюю 2011 рік? Якщо оцінити інвестиційний ресурс приблизно у 20-25 млрд. грн., якщо оцінити можливість залучення кредитних ресурсів близько 50 млрд. грн. у рік, це і внутрішні, і зовнішні кредити у сукупності, і оцінити близько 30 млрд. бюджетних ресурсів, які ми можемо виділити на цілі розвитку, ми отримуємо цифру близько 100 млрд. грн. у рік - ось реальна цифра, на яку ми розраховуємо наступного року", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр наголосив, що враховуючи завдання, які ставить перед собою уряд, це не дуже велика сума. Також, за словами глави уряду, якщо цей обсяг коштів буде залучено, держава отримає зростання ВВП на рівні 10%. "Це дуже хороший показник, і ми у кінці 2011 року вийдемо на рівень 2007 року", - наголосив він.

Також М.Азаров зазначив, що усі ці кошти передусім будуть прямувати у галузі, де можна отримати максимальну короткострокову віддачу. Зокрема він назвав агропромисловий комплекс, будівельну сферу, авіабудівництво, суднобудування, впровадження енергозбережних технологій.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини