RU

Кабмін переведе пенсіонерів на накопичувальні рахунки з 2011 року

19.05.2010, 12:15

Другий етап пенсійної реформи - введення накопичувальних рахунків - буде впроваджено з 1 січня 2011 року. Про це повідомив журналістам на брифінгу віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Семиноженко зазначив, що Кабінет Міністрів схвалив законопроект, який дасть змогу спростити адміністрування відрахувань у соціальні фонди і використати всі можливості системи Пенсійного фонду для сплати всіх соціальних податків, тобто введення єдиного соціального відрахування.

"Ці важливі кроки зрушують з місця ті соціальні реформи, які стояли на місці останні роки", - наголосив В.Семиноженко, нагадавши, що вперше трьохрівнева система пенсійного страхування була прийнята ще в 1999 році, в 2001-ому її провели через Верховну Раду, в 2004-ому були підготовлені нормативні документи. "Але всі останні п'ять років майже була відсутня пенсійна і соціальна реформа, був суцільний соціальний популізм. Соціальний популізм ми закінчуємо і просто будемо планомірно реалізовувати все що треба", - заявив він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини