RU

Кабмін перерозподіляє кошти на реконструкцію аеропортів

12.11.2008, 13:50

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про перерозподіл у межах Держбюджету-2008 коштів на підготовку аеропортів до Євро-2012. Відповідну постанову було прийнято сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами І.Васюника, 3 млн. 580 тис. грн. буде використано в поточному році на підготовку проектної документації реконструкції аеропорту "Львів", 2 млн. грн. - на будівельні роботи, 7 млн. 230 тис. грн. - на виготовлення проектної документації будівництва нового аеровокзалу.

Також, за словами І.Васюника, 95 млн. грн. буде виділено до кінця року на завершення капітального ремонту і реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту "Жуляни". До 2,5 млн. грн. збільшено кошти на виготовлення проектної документації реконструкції аеропорту "Запоріжжя", який є резервним аеропортом Дніпропетровська. "Цей перерозподіл коштів є у бюджеті цього року за статтею "підготовка аеропортів до Євро-2012 ", - наголосив Віце-прем'єр.

Нагадаємо, Порядок використання в 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва, реконструкції і ремонту аеропортів державної і комунальної власності, затверджено постановою Кабміну №505 від 21 травня 2008 року, передбачає на будівництво, реконструкцію і ремонт аеропортів державної і комунальної власності в 2008 році 1 млрд., 8,43 млн. грн.

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини