RU

Кабмін перегляне свої рішення про передачу ФДМ пакетів акцій обленерго

19.11.2008, 10:18

Сьогодні Кабінет Міністрів України розгляне "енергетичне питання" про визнання двох постанов, що втратили силу, згідно з якими Фонду держмайна було передано пакети акцій десяти відкритих акціонерних товариств, які працюють у сфері енергетики.

Зокрема до порядку денного сьогоднішнього засідання Кабміну внесено питання про визнання постанов № 66 від 22 лютого і № 196 від 19 березня 2008 року, що втратили силу. З доповіддю з цього питання виступить Міністр палива та енергетики Юрій Продан.

Ці постанови передбачали передачу ФДМ пакетів акцій "Львівобленерго", "Одесаобленерго", "Полтаваобленерго", "Прикарпаттяобленерго", "Сумиобленерго", "Чернігівобленерго", "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Західенерго" і "Центренерго".

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко заявляв, що має в своєму розпорядженні інформацію про те, що приватизація обленерго готується для того, щоб передати їх певним особам за підтримку певної політичної сили в парламенті.

"З урахуванням того, що паливно-енергетичний комплекс є базовим елементом економіки України і визначає рівень її розвитку, приватизація об'єктів у його межах має проводитися на принципах індивідуального підходу до кожного об'єкта з погляду обрання найбільш доцільного для цього об'єкта способу приватизації", - наголосив В.Ющенко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини