RU

Кабмін підтримає Пенсійний фонд і "Нафтогаз"

16.10.2008, 13:47

Кабінет Міністрів України схвалив проект змін до Державного бюджету на 2008 рік, що передбачає фінансову підтримку Пенсійного фонду і Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Пинзеник, відповідаючи на запитання, яку саме підтримку передбачено для Пенсійного фонду і НАК "Нафтогаз України", зазначив: "Ми її і так надавали, але йдеться про спеціальний фонд. Рік вже практично закінчується. Ми, по суті, виконали ту норму, яку було передбачено в проекті бюджету в червні. Це відповідає фінансовому плану НАКа, який затвердив уряд".

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Ющенко ввів в дію рішення РНБО від 26 вересня 2008 року "Про хід виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 лютого 2008 року "Про заходи щодо стабілізації фінансового становища Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і ситуації на ринку природного газу" та стан переговорів щодо умов імпорту російського природного газу для українських споживачів". Відповідний Указ № 905/2008 підписано 3 жовтня 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини