RU

Кабмін одностайно схвалив проект держбюджету-2011

08.12.2010, 12:25
Кабмін одностайно схвалив проект держбюджету-2011 - Фото
4a95e7eabfefbd9bfb3a5b694bd94a47.jpg

Кабмін одностайно схвалив проект держбюджету-2011

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік". Протягом двох днів документ буде допрацьований і у п'ятницю, 10 грудня, спрямований у Верховну Раду. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Уряд сьогодні прийняв рішення схвалити проект бюджету... рішення прийнято одностайно. Є доручення Прем'єр-міністра Міністерству фінансів доопрацювати цей проект закону... і в п'ятницю, 10 числа, проект закону про державний бюджет України на 2011 рік буде поданий в парламент", - сказав Ф.Ярошенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На прохання журналістів Ф.Ярошенко уточнив, що допрацьовуватися проект бюджету буде у витратній частині, а також буде запропонований ряд текстових виправлень.

Нагадаємо, сьогодні, відкриваючи засідання уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що держбюджет-2011 рік передбачає значне скорочення загальнодержавних витрат, зниження податкового навантаження на економіку і збільшення ресурсної бази місцевих бюджетів.

Держбюджет України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини