RU

Кабмін обговорить з регіонами виплату зарплат і підготовку до зими

21.07.2010, 11:50

Завтра у Кабміні пройде нарада за участю губернаторів, присвячена питанню погашення заборгованості з заробітної плати і підготовки до осінньо-зимового сезону. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час сьогоднішнього засідання уряду.

"Завтра у Кабінеті Міністрів буде проведена велика нарада, куди будуть запрошені глави регіональних адміністрацій, керівники міністерств і відомств. По-перше, буде розглянуто ефективність їхньої роботи зі скорочення заборгованості з заробітної плати. По-друге, стан підготовки до осінньо-зимового сезону. Буде проаналізована не тільки підготовка житлового фонду і соціальної інфраструктури, але й стан розрахунків за послуги, готовність громадського транспорту, а також готовність медичних установ до традиційних періодів застудних захворювань", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спектр питань, за словами Прем'єр-міністра, буде широким. "Ще раз хочу звернути увагу на те, що ми не будемо розповідати про те, як треба готуватися, а відповідні керівники докладатимуть, як вони організували роботу і як виконують доручення Президента і рішення уряду", - сказав він.

М.Азаров наголосив, що також хотів би почути черговий звіт про становище справ на недобудовах, які включені до програми здачі в експлуатацію у поточному році, і тому, які будівельні програми розробляються на 2011-2012 роки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини