RU

Кабмін обіцяє розглянути всі пропозиції бізнесу

10.05.2011, 11:00
Кабмін обіцяє розглянути всі пропозиції бізнесу - Фото
f2eda7ab56324336a77eeb257c310396.jpg

Кабмін обіцяє розглянути всі пропозиції бізнесу

Уряд України буде уважно працювати з усіма пропозиціями підприємців. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, коментуючи пропозиції Координаційної ради з розвитку малого і середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів, засідання якого відбулося минулого тижня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі першого віце-прем'єра, А.Клюєв зазначив, що за кожною пропозицією він дав доручення відповідним органам влади.

Він заявив, що Міністерство фінансів, Мінекономрозвитку, Міністерство юстиції і Державна податкова служба отримали доручення пропрацювати питання зняття обмежень на реєстрацію платниками ПДВ платників єдиного податку. У разі потреби будуть підготовлені пропозиції до розгляду у другому читанні проекту закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів", - додав перший віце-прем'єр.

На основі пропозицій підприємців, Державна податкова адміністрація отримала доручення забезпечити однозначне тлумачення і застосування норм Податкового кодексу про стягнення збору за спеціальне водокористування, повідомив А.Клюєв.

За його словами, також будуть розроблятися пропозиції щодо можливостей зменшення ставки єдиного соціального внеску.

А.Клюєв повідомив, що ще одним дуже важливим питанням, яке порушують підприємці, є питання підтримки бізнес-інкубаторів і технопарків. "Я взагалі вважаю, що створення умов для розвитку інноваційних виробництв, зокрема у сфері малого і середнього бізнесу, є однією з найважливіших завдань Уряду на сьогоднішньому етапі", - заявив перший віце-прем'єр.

Мінрегіонбуду доручено терміново проінформувати Кабінет Міністрів і Координаційну раду про стан нормативного регулювання розміщення так званих малих архітектурних форм, а також пришвидшити затвердження порядку розміщення тимчасових споруд відповідно до статті 28 закону "Про регулювання містобудівної діяльності".

За словами А.Клюєва, багато нарікань у підприємців викликають механізми нормативної оцінки землі. Тому Мінагрополітіки разом з іншими органами виконавчої влади за участю Координаційної ради підприємців повинні провести аналіз методик грошової оцінки землі і у 10-денний термін проінформувати Кабінет Міністрів, - повідомив він. А Мінрегіонбуд повинен включити представників Координаційної ради підприємців до складу робочої групи за оцінкою і спрощенням процедур узгодження і введення в експлуатацію будівництв, тимчасових споруд і МАФів, - сказав він.

А.Клюєв також повідомив, що Київська міська держадміністрація отримала доручення провести зустріч з представниками адміністрацій ринків і працюючих на них підприємців, для обговорення і розв'язання проблем ринкової торгівлі, враховуючи стихійну торгівлю. Столична адміністрація також повинна провести перевірку роботи КП "Київпарксервіс", перевірити скарги підприємців і вжити заходів у разі виявлення порушень або зловживань.

За словами А.Клюєва, Мінекономіки і Антимонопольний комітет повинні пропрацювати пропозицію про встановлення мінімального обсягу торгових площ у супермаркетах і гіпермаркетах для продукції місцевого виробника.

"Ми нагадали керівникам всіх регіонів про необхідність суворого дотримання вимог закону про основи державної регуляторної політики при прийнятті відповідних актів на регіональному і місцевому рівнях. Також на основі скарг підприємців буде проведена детальна перевірка рішень місцевої влади в Алчевську і Ялті", - заявив А.Клюєв.

Нагадаємо, минулого тижня при Кабінеті Міністрів була створена Координаційна рада з розвитку малого і середнього бізнесу і відбулося його перше засідання.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини