RU

Кабмін обіцяє Донбасу нові робочі місця

30.06.2010, 13:05

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про створення нових робочих місць в областях, в яких розвинена вугільна промисловість. Про це заявив Міністр соціальної політики і праці Василь Надрага.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами міністра, відповідна програма діятиме в семи областях. На її виконання планується витратити 340 млн. грн. з Фонду соціального страхування на випадок безробіття і 20 млн. грн. коштів державного бюджету.

До того ж В.Надрага зазначив, що всього планується створити близько 3,5 тис. робочих місць. Їхнє створення очікується до кінця року, однак деяка частина робочих місць може перейти у термінах на 2011 рік.

Міністр також уточнив, що робочі місця пропонується створити у різних галузях, зокрема у сфері надання послуг населенню і виробничій сфері.

Згідно з прийнятою постановою, в обласних державних адміністраціях будуть створені комісії, які розглянуть проекти зі створення нових робочих місць. Зібрані матеріали будуть передані в Київ для розгляду Фондом соціального страхування на випадок безробіття і Кабінетом Міністрів. Кошти будуть виділені після проходження цієї процедури.

Василь Надрага: біографія та добірка новин>>>
Ринок праці: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини