RU

Кабмін не сумнівається, що український бізнес виживе в умовах СОТ

01.10.2008, 16:33

Уряд не передбачив заходу щодо підтримки бізнесу в умовах роботи у Світовій організації торгівлі (СОТ) на 2009 рік, оскільки впевнений у його здатності протистояти конкуренції, що посилюється. Про це під час засідання роботодавців Національної трьохсторонньої соціально-економічної ради заявив заступник Міністра фінансів України Володимир Матвійчук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Матвійчук зазначив: "Ми вважаємо, що наші підприємства були готові до вступу в СОТ, і вони вистоять у цій конкуренції і забезпечать фінансову стабільність своїх підприємств".

Водночас проект Бюджету на 2009 рік передбачає "суттєву підтримку" аграрного сектору вітчизняної економіки. Так, якщо в 2007 році на підтримку сільгоспвиробників за різними програмами було передбачено всього 8,8 млрд. грн., то на 2009 - вже 15,2 мдрд.грн. "Таким чином, аграрну галузь буде підтримано. А бізнес ми підтримаємо через зменшення нарахувань на фонд заробітної плати і через зменшення спеціальних зборів при безготівковому обміні валют. Я гадаю, що бізнес також повинен позитивно сприймати заходи, що вживаються урядом, щодо боротьби з контрабандою і детінізацією економіки", - наголосив В. Матвійчук.

Нагадаємо, сьогодні Конфедерація роботодавців України розкритикувала уряд за бездіяльність і відсутність підтримки бізнесу в умовах назрілої кризи. Про це в інтерв'ю журналістам заявив виконавчий віце-президент Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців "Конфедерація роботодавців України" Олексій Мірошниченко. За його словами, судячи з проекту Бюджету на 2009 рік, уряд не передбачив прямих фінансових інструментів для підтримки реального сектору економіки. Крім того, Кабмін не збирається підтримувати бізнес в умовах роботи у Світовій організації торгівлі (СОТ), - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини